Hakkımızda

1994 yılında üretim hayatına başlayan Panayır Tekstil, çok kısa bir sürede büyüyerek ev tekstil dokuma kumaş üretim sektöründe söz sahibi üreticilerinden biri hâline gelmiştir. Dokuma teknolojileri ve ürün çeşitleri ile bugün birçok markanın üretim tercihi olan Panayır Tekstil, AR-GE’ye verdiği önem ile de her zaman inovatif üretim tarzını korumuştur.
 

Panayır Tekstil 13.500 m² açık, 7.000 m² kapalı alana sahip, dokuma kumaş sektöründe kalitesi, ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi ile %60 ihracat, %40 iç piyasadaki büyük perakende zincirlerine hizmet sağlayan Türkiye’nin güven veren firmalarından biridir.
 

Doğaya duyduğu saygı, insana verdiği değer ile üretimlerini gerçekleştiren Panayır Tekstil; tecrübelerini Luoca Patisca markası ile saflığın ve doğallığın ev tekstiline yansımasını yaşam alanlarımıza sunmaktadır.
 

Yetişkin, genç ve bebek modelleri olan ürün yelpazesinde muhteşem renklerle tasarladığı en özel desenleri birleştirmekte ve odalarınızda estetik görüntünün simgesi olacak nevresim takımları ortaya çıkarmaktadır.